ارائه مشاوره مالیاتی رایگان تلفنی

ارائه مشاوره مالیاتی تخصصی رایگان با توجه به قوانین مالیات جدید می تواند کمک  شایانی به اشخاص حقیقی و حقوقی در جهت جلوگیری از تضییع حق  نماید . خدمات مرکز مشاوره مالیاتی در راستاری کمک به اشخاص حقیقی و حقوقی در خصوص پرداخت مالیات عادلانه وکیل مالیاتی – سوال مالیاتی -مشاور مالیات – مشاوره مالیاتی تلفنی – وکیل مالیات – اظهار نامه مالیات – مالیات تخصصی

تلفن :          09128692314

                   02166931417

۱- ارائه مشاوره مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی

مرکز مشاوره مالیاتی دارای سابقه درخشان در ارائه خدمات مشاوره به طور تخصصی می باشد . بخشی از خدمات قابل ارائه توسط این مرکز به شرح زیر می باشد :

• ارائه مشاوره در کلیه زمینه های مالیاتی و ارائه راهکارهای کاربردی مالیاتی
• ارائه مشاوره در رابطه با معافیتهای مالیاتی
• ارائه مشاوره تخصصی به شرکتهای خارجی و شعب شرکتهای خارجی در ایران
• ارائه مشاوره در رابطه با پرونده های مالیاتی اشخاص و تعیین تکلیف آن
• ارائه مشاوره در رابطه با مالیات بر ارزش افزوده

وکیل مالیاتی – سوال مالیاتی -مشاور مالیات – مشاوره مالیاتی تلفنی – وکیل مالیات – اظهار نامه مالیات – مالیات تخصصی

تلفن :          09128692314

                   02166931417

۲-تنظیم لوایح مالیاتی  و دفاع از حقوق مودیان مالیاتی

مرکز مشاوره مالیاتی با بهره گیری از متخصصان امر مالیات به کلیه اشخاص در زمینه تنظیم لوایح مالیاتی و حضور در مراجع حل اختلاف یاری می رساند .
لازم به ذکر است دفاع از حقوق مودیان با استفاده از خدمات افراد متخصص و صاحب نظر صورت می پذیرد و شامل کلیه مراحل زیر خواهد بود :
• پی گیری امور مالیاتی اشخاص نزد سازمان امور مالیاتی
• حضور و دفاع از حقوق اشخلص در هیئت های حل اختلاف مالیاتی
• پیگیری و دفاع از حقوق اشخاص نزد شورای عالی مالیاتی
• پیگیری و دفاع از حقوق اشخاص در هیئت ماده ۲۵۱ مکرر
• پیگیری و دفاع از حقوق اشخاص در دیوان عدالت مالیاتی

۳- تنظیم اظهارنامه های مالیاتی

مرکز مشاوران مالیاتی با توجه به نیاز مودیان مالیاتی در خصوص تنظیم صحیح و اصولی اظهارنامه های مالیاتی و رعایت کلیه موازین قانونی خدمات خود را در زمینه های زیر ارائه می نماید :

 • بررسی سیستم حسابداری ، اسناد مالی و دفاتر قانونی در جهت کسب اطمیمنان درخصوص رعایت صحیح قوانین مالیاتی در تهیه آن
 • تهیه و تنظیم اسناد حسابداری و تحریر دفاتر قانونی
 • تهیه ، تنظیم و ارسال اطلاعات معاملات فصلی موضوع ماده ۱۶۹ قانون مالیاتهای مستقیم
 • تنظیم اظهارنامه های مالیاتی اعم از مالیات عملکرد و مالیات ارزش افزوده

 • وکیل مالیاتی – سوال مالیاتی -مشاور مالیات – مشاوره مالیاتی تلفنی – وکیل مالیات – اظهار نامه مالیات – مالیات تخصصی

تلفن :          09128692314

                   02166931417

انواع مشاوره ارائه شده توسط آریا حساب آترینا
 • مشاوره در مورد چگونگی اجرای عملیات خدمات حسابداری مالی و ارایه گزارش های مورد نیاز مدیریت
 • مشاوره در خصوص چگونگی اصلاح پرونده های مالیاتی و رسیدن به نقطه مطلوب و مد نظر کارفرما
 • مشاوره در خصوص چگونگی تحریر دفاتر قانونی
 • مشاوره در مورد کلیه امور مربوط به گزارش صورت معاملات فصلی و مالیات بر ارزش افزوده
 • مشاوره در زمینه چگونگی اقدام در خصوص جرائم مالیات بر ارزش افزوده
 • مشاوره در زمینه چگونگی کاهش مالیات و بهره مندی از معافیت های مالیاتی
 • مشاوره در زمینه تنظیم صحیح و اصولی لیست حقوق و دستمزد کارکنان و ارسال اطلاعات به سازمان امور مالیاتی و سازمان تأمین اجتماعی به منظور جلوگیری از تعلق جرائم
 • مشاوره در خصوص چگونگی تنظیم لوایح مالیاتی
 • مشاوره در خصوص چگونگی اقدام به منظور جلوگیری از خاص شدن پرونده مودی
 • بررسی صورت های مالی و ارایه مشاوره در زمینه چگونگی ادامه فعالیت و تعیین خط مشی های مالی
 • مشاوره در خصوص انتخاب نرم افزار مالی مناسب
 • مشاوره در زمینه چگونگی انحلال شرکت ها در حداقل زمان ممکن
 • و سایر موارد مشاوره مورد نیاز کارفرمایان

مشاور مالیات به فردی آموزش دیده در امور قضایی و مالی (حسابداری) گفته می‌شود که دارای شناخت عمیق از قوانین مالیاتی می ‌باشد. نتیجه همفکری با یک مشاور مالیات اغلب به حداقل رساندن میزان مالیات در چارچوب قوانین می‌ باشد که به آن مشاوره مالیاتی می گویند.

چه مقدار باید برای مشاوره مالیاتی هزینه کنم ؟

تعرفه خدمات مالی و مالیاتی با توجه به شرایط مختلف و نوع شرکت و حجم فعالیت محاسبه می شود. برای محاسبه تعرفه خدمات مالی و مالیاتی باید به دو نکته مهم توجه کرد تا بتوان بعد از پاسخ دادن به سوالات و برآورد نیازهای شما ، میزان تعرفه خدمات مالی و مالیاتی را محاسبه کرد.

مشاوران “کانون مشاوران ارشد مالیاتی” ابتدا لیست خدمات حسابداری و خدمات مالیاتی مورد نیاز شما را تهیه و با توجه به حجم فعالیت و نوع شرکت و خدمات مورد نیاز شما ، برآورد هزینه میکنند. برای مثال وقتی گردش مالی بالا یا الزامات قانونی و حتی تصویب هیئت مدیره وجود ندارد ، نیازی به حسابرسی صورت های مالی نیست. با توجه به نوع شرکت و حجم فعالیت شما ، نوع خدمات مورد نیاز شما مشخص می شود. 

نحوه عملکرد سیستم مالیاتی آلمان چگونه است؟

تاکید این موضوع بر این است که هر مشاور، با توجه به کیفیت و اعتبار کارشناسان مستقر در آن موسسه ، تعرفه خدمات مالی و مالیاتی متفاوتی دارد. برای مثال شرکت های حسابداری با گرید الف مسلما هزینه بالایی دارند. اما پرداخت هزینه بالا صرفا به این معنا نیست که کیفیت مطلوبی را دریافت می کنید.

پس از موسساتی مانند “کانون مشاوران ارشد مالیاتی” استفاده کنید که هزینه کمتر اما کیفیت مطلوبی را به شما ارائه می دهند. با توجه به توضیحات داده شده می توانید تعرفه خدمات مالی و مالیاتی خود را از کارشناسان و مشاوران “کانون مشاوران ارشد مالیاتی” بخواهید و از دو روش جهت سطح کیفیت پاسخگویی و ارائه مشاوره مالیاتی رایگان بهرمند شوید.

 1. ارسال سوالات مالیاتی خود در فرم انتهای همین پست و پاسخ آن در کمتر از ۲۴ ساعت که همان مشاوره مالیاتی آنلاین گفته می شود. 
 2. تماس با شماره موبایل پشتیبانی کانون و مشاوره مالیاتی تلفنی یا همان مشاوره مالیاتی رایگان دریافت کنید.

مشاوره مالیاتی رایگان

شرکت ها و حسابداران قبل از شروع فرایند مالی برای اینکه بدانند واحد تجاریشان مشمول چه مالیاتی هستند. رسیدگی شان به چه نحوی انجام می شود. به چه صورت می توانند از جرائم و مالیات سنگین شان که ممکن است متحمل آن شوند، مشاوره مالیاتی (مشاوره مالیاتی رایگان) میگیرند.

با نکات ریز مالیاتی در بخش های تحریر دفاتر قانونی ، جمع کردن اسناد حسابداری و صورت معاملات فصلی و ارزش افزوده و … آشنا می شوند.این امر باعث می شود که بتوانند سیستم مالی خود را بگونه ای کدینگ کنند که به راحتی این مشائل را حل و فصل نمایند.

برخی شرکت ها و موسسات پس از رسیدگی و مشاهده مبلغ مالیات مطالبه شده ،  مسلما شوکه خواهند شد. به همین منظور نیازمند مشاوره مالیاتی پس از دریافت برگ تشخیص می باشند تا بتوانند در هیئت های حل اختلاف مالیاتی نسبت به رای صادر شده دفاع نمایند و مالیات مورد انتظار خود را پرداخت نمایند.

اما همیشه این موضوع را مطرح میکنیم پیشگیری بهتر از درمان است پس معقولانه هست که قبل از اینکه مشمول جرایم مالیاتی شویم و مالیات های زیادی پرداخت کنیم بهتر است که خدمات مالی و مالیاتی صحیحی انجام دهیم ، در موعد مقرر تکالیف مالیاتی شرکت خود را انجام دهیم.

چرا نیاز به مشاور مالیاتی داریم؟

اگر تا به امروز کسب‌وکاری را راه‌اندازی و یا اداره کرده باشید، حتماً با مقوله مالیات آشنایی دارید و اگر برای پرداخت مالیات دچار مشکل شده باشید، حتماً واژه‌هایی مانند مشاوره مالیاتی، وکیل مالیاتی، مشاوره دارایی و … به گوشتان خورده است. شاید گاهی تصمیم گرفته باشید که از یکی از شرکت‌های مشاوره مالیاتی و یا از یک موسسه مشاوره مالیاتی کمک بگیرید. حتی شاید تلفن خود را برداشته باشید و با یک مشاوره مالیاتی تلفنی رایگان هم صحبت کرده باشید. اگر همه تجارب بالا را از سر گذرانده باشید و همچنان یک وکیل مالیاتی را به خدمت نگرفته‌اید، قطعاً برایتان این سؤال پیش‌آمده است که چرا نیاز به مشاوره مالیاتی داریم؟

بهره گیری از یک مشاور مالیاتی تنها راهی است که می‌تواند کسب‌وکار شمارا از پرداخت مالیات بیهوده نجات دهد. با بهره‌مندی از مشاوره مالیاتی خوب، اسناد، قراردادها و صورت‌های مالی کسب‌وکار شما …

اجاره جرثقیل کرایه جرثقیل اجاره جرثقیل در غرب تهران خرید بازی ps4 خرید لپ تاپ استوک

نرم افزار آنلاین
Call Now Buttonتماس سریع