فعالان گردشگری
فعالان گردشگری شامل معافیت مالیات بر ارزش افزوده میشوند
11 ژانویه 2022
مالیات استان مرکزی
مالیات استان مرکزی/وصول ۱۶ درصدی مطالبات تا پایان سال ۹۸
11 ژانویه 2022
پرداخت عوارض مالیات بر ارزش افزوده

کرمانشاه- مدیرکل امور مالیاتی استان کرمانشاه از رشد ۷۸ درصدی پرداخت عوارض مالیات بر ارزش افزوده در کرمانشاه خبر داد.

رشد ۷۸ درصدی پرداخت عوارض مالیات بر ارزش افزوده در کرمانشاه

درآمدهای مالیاتی و پرداخت عوارض

عزیزاله عباس‌پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بخشی از درآمدهای مالیاتی ۹ ماهه سال جاری در استان کرمانشاه بیش از یک هزار و ۳۱۳ میلیارد ریال از محل عوارض مالیات بر ارزش افزوده و عوارض آلایندگی به شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و فرمانداری‌های استان کرمانشاه به عنوان متولی امور عشایر و روستاهای فاقد دهیاری استان کرمانشاه پرداخت شده است.

وی افزود:

در ۹ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد رشد بیش از ۷۸ درصدی در پرداخت عوارض مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و فرمانداری‌های استان کرمانشاه بوده‌ایم.

مدیرکل امور مالیاتی استان کرمانشاه تصریح کرد: این مبلغ در هشت ماهه ابتدای سال گذشته بالغ بر ۷۳۶ میلیارد ریال بود که امسال رشد چشم گیر داشته. و این افزایش می‌تواند به شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و فرماندارها در انجام پروژه‌های عمرانی و طرح‌های هادی روستایی کمک شایانی کند.

بیشتر بخوانید:تغییر درآمد‌های مالیاتی و مقایسه با بودجه ۱۴۰۰

عباس‌پور خاطر نشان کرد: در این مدت مبلغ ۸۸۷ میلیارد ریال سهم شهرداری‌ها، ۳۳۶ میلیارد ریال سهم دهیاری‌ها. ۵۳ میلیارد ریال سهم عشایر و ۳۷ میلیارد ریال سهم روستاهای فاقد دهیاری. واریز به حساب فرمانداری‌ها به عنوان متولی امور عشایر و روستاهای فاقد دهیاری شده است.

این مبلغ صرف امور عمرانی و آبادانی خواهند شد

وی بیان کرد: این مبلغ به صورت ماهیانه و بدون تشریفات خاصی از محل عوارض مالیات بر ارزش افزوده و عوارض آلایندگی به شهرداری‌ها، دهیاری‌های استان پرداخت و در مناطق فاقد دهیاری و عشایری به حساب فرمانداری‌ها واریز می‌شود. تا صرف امور عمرانی و آبادانی شهری و روستایی گردد.

مدیرکل امور مالیاتی استان کرمانشاه گفت: از یک هزار و ۳۱۳ میلیارد ریال پرداختی حدود ۱۶ میلیارد تومان عوارض آلایندگی است. و این مبلغ در جهت انجام اقداماتی در جهت کاهش میزان آلودگی هوا در اختیار شهرداری‌ها. دهیاری‌ها و فرمانداری‌های متأثر از صنایع آلاینده در استان کرمانشاه قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:درآمدهای مالیاتی اذربایجان غربی ۸۰ درصد محقق شد

ariahesabatrina.com

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
نرم افزار آنلاین
Call Now Buttonتماس سریع