باخت مالیاتی به خانه خالی | سیاست‌گذار سراغ مالیات اصلی می‌رود؟
۲۴ اسفند ۱۳۹۹
درآمدهای مالیاتی محقق شد
۲۷ اسفند ۱۳۹۹

در حالی که پیش‌بینی می‌شد صادرات غیرنفتی امسال حدود ۲۷ میلیارد دلار باشد تا شب گذشته صادرات غیرنفتی ۳۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار بوده است. وزیر اقتصاد گفت: البته با برآورد‌هایی که همکاران ما دارند تا پایان امسال صادرات غیرنفتی به ۳۵ میلیارد دلار هم می‌رسد.

وی با بیان اینکه تشکیل جلسات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی و پیگیری مصوبات آن یکی از عوامل اصلی در تحقق درآمد‌های صادراتی بوده است افزود: در جلسات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی سیاست‌های ارزی دولت و ارز متقاضی بررسی و مصوبات جلسه شورا در ستاد اقتصادی دولت نیز مطرح و مصوب شد که در این‌باره کمک کننده بود.

وزیر اقتصاد پیگیری بحث واگذاری‌ها در جلسات شورای اصل ۴۴، مشوق‌های مالیاتی، همراهی بانک مرکزی و اقدامات کارگروه‌های تخصصی شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی همچنین حذف مفاسا حساب مالیاتی را از دیگر عوامل مهم در دستیابی به درآمد‌های صادرات غیر نفتی بیان کرد. دژپسند گفت: در سه ماهه سوم امسال هم رشد کل اقتصادی و هم رشد اقتصاد غیر نفتی مثبت بوده است. وی افزود: همچنین سود شرکت‌های بورس نیز در ۹ ماهه اول امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل سه برابر افزایش داشته است.

مشاوره مالیاتی تضمین کاهش مالیات قانونی

اخبار مالیاتی

نرم افزار آنلاین
Call Now Buttonتماس سریع