نرم افزار آنلاین حسابداری

سیستم با تکنولوژی نوین رایانش ابری طراحی شده و بر این اساس کلیه امکانات و نیازمندی های مالی و حسابداری شما با کمترین هزینه به صورت آنلاین دسترسی 24ساعته از هر نقطه ای و با هر دستگاهی را برای شما فراهم میسازد به راحتی با تبلت یا گوشی همراه ،نرم افزار آنلاین به صورت رایگان در سراسر جهان محسوب میگردد با امنیت اطلاعات و استانداردهای بین المللی و بدون نصب و نیاز راه اندازی

امور مالیاتی

تحریر دفاتر قانونی
تنظیم لوایح مالیاتی به همراه دفاعیه
تهیه صورت های مالی و گزارشات مدیریتی
انجام امور مالیاتی و مشاوره شرکت های دانش بنیان
اعزام نیرو کارشناس به محل
تهیه اظهار نامه مالیاتی
تهیه اظهار نامه ارزش افزوده
تهیه گزارشات فصلی
پیگیری پرونده دعاوی مالیاتی و شرکت در جلسات حل اختلاف
تشکیل پرونده مالیاتی


خدمات مالی و حسابداری

انجام کلیه امور حسابداری و مالیاشخاص حقوقی و حقیقی
تبدیل سیستم دستی به مکانیزه
ثبت سند حسابداری
طراحی گدینگ
طراحی انبار
تهیه صورت های مالی اشخاص حقیقی و حقوقی طبق استاندارد
انبار گردانی میان دوره و پایان دوره
خدمات مالی و حسابداری در دفتر شما یا غیر حضوری
تامین نیروی انسانی مورد نیاز

خدمات بیمه

ثبت نام و اخذ کد کارگاهی
حسابرسی بیمه و رسیدگی به اسناد
تنظیم لیست حقوق
قرار داد های پیمانکاری
پیگیری پرونده دعاوی بیمه ای در هیأت حل اختلاف

آموزش حسابداری ویژه بازار کار

مقدمات اصول حسابداری ماهیت حسابها-موسسات خدماتی شرکتهای بازرگانی موسسات پیمانکاری موسسات تولیدی تجزیه و تحلیل مالی تحریر دفاتر قانونی صفر تا صد مالیاتی مالیات ارزش افزوده رد کردن لیست حقوق رد کردن لیست بیمه تامین اجتماعی کارگاه عملی رسیدگی به مالیات تنظیم لایحه در هئیت اظهار نامه مالیاتی اظهار نامه ارزش افزوده اصلاحات و تعهدات . با توجه به اینکه این دوره در هر موسسه به یک شکل طراحی و اجرائی می گردد و استانداردهایی برای آن تعریف نشده است لذا طول دوره ساعت تشکیل ،تجارب مدرس و سایرپارامترهای آموزشی از محل هزینه شرکت در کلاس های خصوصی هم برای هر کدام با دیگری متفاوت است . هدف این دوره به عنوان ویژه بازار کار میباشد و تمام تکنیک ها به صورت عملی و کاربردی و با مدیر مالی جلسات برگزار میشود که بیش از 200 مدیر مالی است.

ثبت شرکت

ثبت شرکت درواقع ثبت یک قرارداد استاندارد شده طبق قانون کشور می باشد که در جهت پیشبرد هدف یا هدفهای کاری و تجارتی بین چند نفر به عنوان شریک و یا سهامدار منعقد می گردد. مرجع انعقاد این قرارداد (ثبت شرکت) اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری کشور می باشد که در هر مرکز استان دارای نمایندگی می باشد. ثبت شرکتها تحت قوانین تجارت ایران انجام می گیرد و روند خاص خود را دارد که باید از طریق قوانین تجارت ثبت شرکتهای تجاری را به 7 دسته تقسیم نمود.

    نرم افزار آنلاین
    Call Now Buttonتماس سریع