انتقاد وزارت بهداشت از نرخ اعلامی مالیات بر دخانیات
۷ بهمن ۱۳۹۸
تقدیم امتیازات عجیب به سازمان امور مالیاتی
۸ بهمن ۱۳۹۸

کنترل نامحسوس بیش از ۲هزار انبار کالا در تهران «سردار حسین رحیمی»، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، در گفت‌وگو با خبرنگار برنا در مورد فعالیت‎های صورت گرفته توسط پلیس برای امنیت اقتصادی خاطرنشان کرد: مبارزه با مفسدان ارزی یکی از موضوعات جدی برای پلیس امنیت بود. بیش از ۹۰ درصد دادگاه‎هایی که برای مفسدان ارزی در حال برگزاری است، شناسایی متهمان و معرفی آن‌ها به دستگاه قضایی توسط پلیس امنیت اقتصادی صورت گرفته‎ و با ده‌ها تن از کسانی که به تاراج سرمایه ارزی کشور پرداختند، برخورد کرده‌ایم.

رئیس پلیس پایتخت مبارزه با قاچاق را یکی دیگر از حوزه‎های مهم دانست و افزود: برخورد با قاچاقچیان کالا از سوی پلیس بیش از ۵۲ درصد افزایش یافته و در مراکز دپو از جمله ۲هزار انبار در جنوب تهران به کنترل محسوس و نامحسوس پرداختیم و همکاران پلیس در گمرکات مستقر هستند.

او تاکید کرد: تشخیص کالای قاچاق از غیر قاچاق بر عهده گمرک است و براساس احراز آن، ما برخورد می‎کنیم.

سردار رحیمی رویکرد و هدف اصلی پلیس امنیت اقتصادی را حمایتی دانست و گفت: هدف پلیس از ایجاد ساختار جدید، تامین امنیت کسانی است که در عرصه‌های اقتصادی چه سرمایه‎گذاری داخلی و چه خارجی فعالیت می‌کنند اما بخشی از این حمایت هم شامل برخورد با معدود افرادی می‎شود که امنیت این حوزه را دچار مخاطره کرده و به فساد اقتصادی می‌پردازند.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ همچنین بیان کرد: در بخش‌های مالیات و فرارهای مالیاتی فعالیت‌هایی را به تازگی آغاز کرده‎ایم و همکاران پلیس امنیت در گمرکات مستقرند تا به وزارت اقتصاد و گمرک در این زمینه کمک کنند.

او اظهار کرد: امیدواریم همه این تلاش‌ها باعث شود تا بتوانیم جلو قاچاق کالا و مفسدین اقتصادی را بگیریم.

مشاوره مالیاتی تخصصی

نرم افزار آنلاین
Call Now Buttonتماس سریع